Toto Wolff terneergeslagen na horrorweekend in Spielberg: "Nog erger dan verwacht"

Toto Wolff haalde tijdens de Grand Prix van Oostenrijk hard uit naar Lewis Hamilton. De Oostenrijkse teambaas kwam op de radio van de zevenvoudig wereldkampioen toen hij maar bleef zeuren over tracklimits van andere coureurs. Wolff was niet te spreken over de prestaties tijdens het weekend.
Nadat de uitslag was herzien eindigden George Russell en Lewis Hamilton op de zevende en achtste positie. Bij het Duitse Sky Sports geeft Wolff aan dat het een heel lastig weekend is geweest: “Eigenlijk nog erger dan verwacht”, beet hij het spits af.
“De auto was gewoon traag. Natuurlijk helpt het niet als je straffen krijgt, maar het zou niet veel verschil hebben gemaakt. Misschien hadden we Fernando Alonso voor kunnen blijven. Zowel wij als de Aston Martins hadden geen tempo in de race”, sluit de Mercedes-teambaas af.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Charles Leclerc reageert op kritiek Lewis Hamilton na duel in Mexico: "Hij reed zelf ook op de limiet"

Rinus van Kalmthout hint op nieuw IndyCar-contract: "Je zal mij nog wel een tijdje in de IndyCar zien"

Lewis Hamilton woedend op Ferrari: "We hebben heel grote problemen"


