Laatste nieuws
• Christiaan de Kleijn sluit ijzersterk debuutseizoen in Mazda MX5 af met zege en rookie-titel: "Super goed gevoel"• Lewis Hamilton stuurt ontwikkeling van Ferrari voor volgend jaar bij: "Dit is het moment"• Delano De Ketele kroont zich in spectaculaire slotrace in Assen tot kampioen van de Mazda MX-5 Cup: "Alles op alles gezet"• Toto Wolff onthult opvallende bekentenis van Kimi Antonelli• Kimi Antonelli geeft toe dat tactiek van Max Verstappen hem even zorgen baarde: "Eerlijk gezegd niet veel keuze"• Het gaat snel met Naomi Veenema! Van DRS-kampioen Women's Only naar podium in Tillotson bij NXT GP! "Een lekkere race"• Goede leercurve Niki Naruhito Thomasse wordt beloond met dagzege in NXT GP Emmen in zowel Junior Rotax als algemeen klassement!• Christiaan de Kleijn sluit ijzersterk debuutseizoen in Mazda MX5 af met zege en rookie-titel: "Super goed gevoel"• Lewis Hamilton stuurt ontwikkeling van Ferrari voor volgend jaar bij: "Dit is het moment"• Delano De Ketele kroont zich in spectaculaire slotrace in Assen tot kampioen van de Mazda MX-5 Cup: "Alles op alles gezet"• Toto Wolff onthult opvallende bekentenis van Kimi Antonelli• Kimi Antonelli geeft toe dat tactiek van Max Verstappen hem even zorgen baarde: "Eerlijk gezegd niet veel keuze"• Het gaat snel met Naomi Veenema! Van DRS-kampioen Women's Only naar podium in Tillotson bij NXT GP! "Een lekkere race"• Goede leercurve Niki Naruhito Thomasse wordt beloond met dagzege in NXT GP Emmen in zowel Junior Rotax als algemeen klassement!
Formule 1

Daniel Riccardo zit klaar voor een shoey in 2024: "Realistisch blijven, maar..."

Door Frank Korsel10 februari 2024 · 07:04 uur1 min lezen
Daniel Riccardo zit klaar voor een shoey in 2024: "Realistisch blijven, maar..."
🏁 DIT WEEKEND Grand Premio De La Cuidad de Mexico · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Daniel Ricciardo heeft torenhoge verwachtingen van het nieuwe Formule 1-seizoen. De Racing Bulls-coureur denkt dat zijn team in de top vijf van het kampioenschap kan eindigen én hoopt hij zelfs weer een ‘shoey’ te mogen doen na een overwinning.

De laatste van de zeven Grand Prix-zeges kwam voor de man uit Perth in 2021. Toen was hij victorieus tijdens de Italiaanse Grand Prix voor het team van McLaren. Nadat hij een rommelig 2023 kende, waar hij in de eerste seizoenshelft aan de zijlijn stond, toen twee races reed om vervolgens in Zandvoort zijn hand te breken. Hierna keerde hij terug en reed hij nog een handvol races. Dit jaar zegt hij uit te zijn op revanche: "Je moet natuurlijk hoog mikken, maar ik zit lang genoeg in deze sport om te weten dat je ook realistisch moet blijven", begint Ricciardo in gesprek met de F1 tijdens de presentatie van de VCARB01.

“Je wil niet extreem teleurgesteld raken. Toch zou ik zeggen dat top vijf-klasseringen het doel moeten zijn. Als we in die positie komen, dan zullen zich ook podiumkansen gaan voordoen. Natuurlijk willen we winnen, maar laten we eerst een paar stappen zetten.”

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×