Formule 1

Silverstone past circuit aan na megaklapper Formule 1

Door Frank Korsel25 april 2023 · 05:00 uur1 min lezen
Silverstone past circuit aan na megaklapper Formule 1
Het circuit van Silverstone past het circuit na de heftige klap van Guanyu Zhou van vorig jaar aan. Het circuit wil een herhaling van de angstaanjagende klap van vorig seizoen voorkomen, daarom is er besloten om de nodige dingen aan de baan te veranderen.



Guanyu Zhou vloog aan de start van de race in Engeland met een ongekende snelheid de hekken in. De Alfa Romeo-coureur moest uit zijn benarde positie worden gered en het duurde dan ook een poosje voordat de wereld wist hoe het er met de Chinees aan toe ging. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht, maar liep voor het einde van de race alweer buiten. Ondanks de goede afloop, neemt het circuit maatregelen.

Stuart Pringle, de directeur van het circuit, vertelde aan Motorsport.com het volgende over de veranderingen aan de baan: “We hebben deze winter veel werk verzet. Er is een stuk asfalt aan de voorkant in plaats van grind gekomen. Zo wordt voorkomen dat ze zich ingraven. Het was het ingraven dat daar het echte probleem was”, blikte hij terug op de crash.

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×