Max Verstappen: "We hoeven niet altijd te praten over auto's en set-ups en zo"
SPIELBERG - Max Verstappen vindt dat Sergio Pérez 'geweldig' heeft gepresteerd sinds zijn komst naar Red Bull en hoopt dat hij bij het team blijft. De Mexicaan werd Verstappens vierde teamgenoot bij Red Bull nadat hij Alex Albon had vervangen aan het einde van het vorige seizoen.
Pérez heeft over het algemeen een sterke start gemaakt bij zijn nieuwe team. Hij won de Grand Prix van Azerbeidzjan en stond op het podium van de Grand Prix van Frankrijk.
Omdat Pérez bij zijn overstap slechts een eenjarig contract kreeg, is het nog geen garantie dat hij volgend jaar zijn stoeltje behoudt. Verstappen hoopt van harte van wel. "Alles gaat heel goed!, vertelde de Nederlander aan verslaggevers in Oostenrijk. "Natuurlijk kende ik Checo (Pérez) al langer, maar niet als teamgenoot, dus dat is natuurlijk altijd een beetje anders. Maar ik denk dat hij het tot nu toe geweldig doet."
"En om nu voorin samen te kunnen werken, om de beste resultaten voor het team te behalen, dat is wat je wilt. Dus ik zou willen dat dat zo blijft. En ja, hij is een geweldige teamgenoot. We kunnen ook veel plezier hebben samen. We hoeven niet altijd te praten over auto's en set-ups en zo."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lukt het Nyck de Vries in Toyota-titelstrijd tijdens WEC-finale in Monza, Robin Frijns vecht voor P3

Volgens Ferrari F1-teambaas is het werkvenster van de Ferrari's en de banden erg smal

Cadillac mist snelheid, maar teambaas ziet positieve ontwikkeling: "Bemoedigende signalen in onze racesnelheid"

