Laatste nieuws
Formule 1

Daniel Ricciardo valt uit met kapotte Renault-motor, Max Verstappen smeekt 'Turn it down'

Door Bart28 oktober 2018 · 20:46 uur1 min lezen
Daniel Ricciardo heeft het einde van de Grand Prix van Mexico niet gehaald. De Australische teamgenoot van Max Verstappen vertrok van pole position, maar viel tien rondes voor het einde uit vanwege een probleem met zijn Renault-motor. De Red Bull-coureur lag toen op een tweede plaats achter de Nederlander en had Sebastian Vettel in zijn kielzog. Ricciardo had al de meeste DNF's staan van alle coureurs dit seizoen en ontkwam ook in deze race niet aan motorpech.



Max Verstappen kreeg de motorproblemen van Ricciardo uiteraard ook mee en vroeg aan het team om antwoorden. "If you need to turn it down, turn it down", zei Verstappen over de boordradio. Het gat naar Vettel was met 12 seconden ruim.

Ricciardo was de derde coureur met een Renault-motor die uitviel. Eerder staakten ook Fernando Alonso en Carlos Sainz de strijd.
B
Bart
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×