Laatste nieuws
• De belangrijkste technische factoren die de Grand Prix van de Verengde Staten bepalen• LIVE-TIMING: kan Max Verstappen stunten in de Grand Prix van de Verenigde Staten? Check Max Verstappen LIVE in Austin• Ferrari grijpt naast poleposition in Austin: Fred Vasseur ziet kansen op herstel tijdens Amerikaanse Grand Prix• Hoe laat is de Formule 1 in Austin? Dit zijn de Nederlandse starttijden, let op de wintertijd!!• Lewis Hamilton ruikt kansen bij Ferrari in Austin: Britse wereldkampioen mikt op felbegeerd podium• Alisha Palmowski kroont zich tot F1 Academy-kampioen met drie races te gaan: "We hebben het gedaan! Het is ongelooflijk"• Laurent Mekies ziet kansen voor Red Bull in Austin: "Zowel Max als Isack deden mee om poleposition"• De belangrijkste technische factoren die de Grand Prix van de Verengde Staten bepalen• LIVE-TIMING: kan Max Verstappen stunten in de Grand Prix van de Verenigde Staten? Check Max Verstappen LIVE in Austin• Ferrari grijpt naast poleposition in Austin: Fred Vasseur ziet kansen op herstel tijdens Amerikaanse Grand Prix• Hoe laat is de Formule 1 in Austin? Dit zijn de Nederlandse starttijden, let op de wintertijd!!• Lewis Hamilton ruikt kansen bij Ferrari in Austin: Britse wereldkampioen mikt op felbegeerd podium• Alisha Palmowski kroont zich tot F1 Academy-kampioen met drie races te gaan: "We hebben het gedaan! Het is ongelooflijk"• Laurent Mekies ziet kansen voor Red Bull in Austin: "Zowel Max als Isack deden mee om poleposition"
Nieuws

Marino Franchitti komt resterende races van het FIA WEC niet meer in actie in de Ford GT

Door Wim Boekel29 september 2016 · 14:22 uur1 min lezen
Marino Franchitti komt resterende races van het FIA WEC niet meer in actie in de Ford GT

Marino Franchitti komt de resterende wedstrijden van het FIA World Endurance Championship niet meer in actie. De Schot die naast Andy Priaulx en Harry Tincknell in de Ford GT met startnummer 67 reed, zal niet meer starten in de wedstrijden in Japan, China en Bahrein.

De beslissing lijkt genomen te zijn vanwege het feit dat de Ford GT de enige auto was die reed met drie coureurs in de LMGTE-Pro. Ferrari rijdt al het gehele seizoen met twee coureurs, terwijl Aston Martin na Le Mans de line-up heeft teruggebracht naar twee coureurs per auto. Na Le Mans was de line-up van de tweede Ford GT al aangepast naar twee coureurs. Billy Johnson moest zijn plek al opgeven.

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×