Toto Wolff ziet het niet gebeuren: "Ik denk dat de twee andere motorenfabrikanten er niet mee instemmen"
Red Bull wil graag zien dat de ontwikkeling van de Formule 1-motoren bevroren wordt. Daarmee kan de renstal waar Max Verstappen de kopman is, na 2021 doorrijden met de Honda-motoren. Dit is om kosten te besparen op de ontwikkeling van de krachtbron. Volgens Toto Wolff zijn het Ferrari en Renault die deze weg blokkeren.
“Ik denk dat de twee andere motorenfabrikanten hiermee niet instemmen. Wat betekent dat het niet bekrachtigd gaat worden en dus niet geïmplementeerd wordt”, aldus Wolff tegen Planet F1. “Ze hebben ieder hun eigen reden waarom ze het weigeren. Ik denk dat ze ook bang zijn voor de situatie waarin Honda en Red Bull verkeren. Renault en Ferrari zijn erg direct met hun standpunt, dus helaas, ik zie het niet gebeuren.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"

Alex Albon: "Kimi heeft voor iemand van zijn leeftijd bijzonder indrukwekkend gereden"

Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"



