Nyck de Vries niet blij met kritiek: “Doet geen recht aan al het andere werk”

Het AlphaTauri-stoeltje van Nyck de Vries komt alsmaar meer onder druk te staan. Na enkele slechte prestaties kon hij op kritiek rekenen van Helmut Marko, de grote man van het Red Bull-talentenprogramma. Ook afgelopen weekend in Canada had hij een hard gevecht met Magnussen, dat helaas eindigde in de run-off. In gesprek met The Athletic vertelt hij dat hij het niet eerlijk vindt dat zijn prestaties worden gekoppeld aan statistieken.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Nyck de Vries maakte vorig jaar tijdens de Grote Prijs van Italië een ijzersterk Formule 1-debuut en slaagde er in om direct punten te scoren. Dit seizoen is hij bezig aan zijn eerste fulltime jaar in de sport, maar staan er nog geen punten op het rostrum: “Ik meet succes niet puur en alleen aan de hand van cijfers, omdat ik denk dat het niet helemaal recht doet aan al het andere werk. Al het werk en alle tijd die je hebt gestoken in het verwezenlijken van je dromen en doelen wordt niet eerlijk genoeg afgemeten”, vertelt de Friese coureur.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”
More news
18-08
