Max Verstappen over het lastigste deel in de Amerikaanse GP: "Je kunt de apex niet zien"
Max Verstappen kijkt erg uit naar de Grand Prix van de Verenigde Staten, komende week in Austin. Het Circuit of the Americas (COTA) is 5,5 km lang, kent lange rechte stukken, trage krappe bochten en snelle vloeiende sectoren. "COTA is echt leuk om te rijden", zegt de Red Bull-coureur op zijn eigen website. "Het heeft alles wat je wilt van een racecircuit in één."
"Het lastigste deel is waarschijnlijk bocht 1", zegt Verstappen. "Je kunt de apex niet zien, omdat je de heuvel oprijdt. Wanneer we in Amerika racen, is het altijd een speciaal weekend. Zoals je vorig jaar met de presentatie van de coureurs hebt gezien, gaan ze altijd een stap verder.”
Er is volgens de Limburger genoeg te beleven in Amerika. "Tijdens ons verblijf in Austin zijn er zoveel mogelijkheden om lekker te eten, de vlees- en BBQ-restaurants zorgen ervoor dat je eropuit trekt. Dit jaar stop ik in Miami voor een evenement op weg naar Austin. Ik heb dan ook zin om een beetje meer van het land te zien en een paar van hun lokale gerechten te proeven."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Laurent Mekies reageert op geruchten over motorendeal tussen Red Bull en Aston Martin

Kimi Antonelli is bijna wereldkampioen én toch zelfkritisch: “Baanlimieten zijn voor mij het grootste punt”

De Formule 1-wereldtitel lonkt voor Kimi Antonelli: gaat hij de klus afmaken in Mexico?

