Hoe anders had het kunnen lopen: "Voorkomen dat Alonso en ik de muur zouden raken"
VALENCIA – Jenson Button heeft afgelopen weekend in Valencia zijn beste resultaat sinds de Grand Prix van Bahrein neergezet. De McLaren F1-coureur kwam als achtste over de meet na een enerverende race. De Brit begon als negende aan de wedstrijd maar verloor in de openingsfase diverse posities en moest aan een opmars beginnen. Na weken van moeilijkheden met zijn MP4-27 ging het ditmaal wat beter met enkele punten als beloning.
“Dit was een zeer lastige race”, erkende Button na afloop. “Ik had een slechte start, zat vast in de eerste bocht en moest liften om te voorkomen dat Fernando Alonso en ikzelf de muur zouden raken in bocht 2. Ik denk dat we wat betreft strategie niet slecht gepresteerd hebben. De auto voelde goed aan en bleef gedurende de race verbeteren. Toen de safetycar de baan op kwam hadden anderen geluk dat dat beter in hun strategie paste. En wij hadden gewoonweg geen geluk.”
“Ik wil tenslotte Fernando hartelijk feliciteren, hij heeft geweldig werk geleverd. Hopelijk kunnen wij over twee weken in onze thuisrace eenzelfde prestatie neerzetten!”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

VIDEO - Max Verstappen grijpt naar pijnstillers in Austin: "Mijn rug ziet er niet goed uit" + FOTO'S

Racing Bulls tevreden in Austin: "Beide coureurs gebruikte de updates optimaal!"

Hoe laat is de Formule 1 in Austin? Dit zijn de Nederlandse starttijden, let op de wintertijd!!

