FOTO: F1-fan gewond na crash Kevin Magnussen

Kevin Magnussen was gisteren tijdens de Grand Prix van Australië één van de uitvallers. In de slotfase van de race raakte hij met zijn Haas VF-23 de muur bij het uitkomen van bocht twee en verloor hij zijn band en enkele onderdelen. Een van de onderdelen vloog over het hek en kwam aan tegen een fan in het publiek, de Mercedes-fan liep lichte verwondingen op.
De baan lag vol met rotzooi en puin. Will Sweet zag het ongeluk gebeuren en raakte er zelf ook bij betrokken. De Australiër werd namelijk door een onderdeel van de Haas geraakt en verwondde zijn arm. Gelukkig kon het medisch personeel hem helpen en had hij alleen een flinke snee in zijn arm.
De baan lag vol met rotzooi en puin. Will Sweet zag het ongeluk gebeuren en raakte er zelf ook bij betrokken. De Australiër werd namelijk door een onderdeel van de Haas geraakt en verwondde zijn arm. Gelukkig kon het medisch personeel hem helpen en had hij alleen een flinke snee in zijn arm.
JUST IN: Will Sweet was hit by his favourite driver @KevinMagnussen’s flying debris in yesterday’s race. It left a deep cut on his arm. He didn’t even get to keep the mangled metal - other fans took off with it. @sunriseon7 #7newsmelb #GrandPrix2023 pic.twitter.com/OfC6Z0S3mL
— Teegan Dolling (@tdolling) April 2, 2023
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
More news
17-08
