Ferrari verandert van tactiek: "Door nulscore een andere situatie geworden"
Het Ferrari F1 Team gaat de laatste vijf races van het jaar anders benaderen nu de voorsprong van Fernando Alonso in de titelstrijd is geminimaliseerd tot vier punten. De Spanjaard viel in de eerste bocht van de Grand Prix van Japan uit terwijl zijn voornaamste concurrent Sebastian Vettel won. De verdedigende rijstijl van Alonso zal overboord gegooid moeten worden wil de Scuderia aanspraak maken op de wereldtitel, zo gaf teambaas Stefano Domenicali aan.
“Nu met de situatie van een nulscore in Japan wordt het een andere situatie. Als de anderen problemen hebben moeten wij ervoor zorgen meer punten te scoren”, zo legde Domenicali uit. “We moeten nu absoluut anders gaan nadenken want het racevoordeel is er niet meer. De titelstrijd hebben we echter nog altijd onder controle. We moeten zeer rationeel blijven want McLaren had een ongelofelijke snelheid in Singapore en iedereen zei dat zij vlogen. Red Bull was in Japan zeer indrukwekkend dus we moeten kijken wat wij kunnen doen om hun ontwikkelingsgraad te evenaren. We moeten de positieve druk op onze engineers houden om ervoor te zorgen dat ook wij progressie blijven boeken.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen passeert 64 concurrenten in chaotische eerste ronde en wint na 14 ronden van alle rijders in Max vs 100 Karts

Ruim 80 punten voorsprong, maar geen stress – Kimi Antonelli: “Mijn vader houdt me met beide benen op de grond”

Sebastian Wheldon in de voetsporen van zijn verongelukte vader Dan Wheldon

