Laatste nieuws
• Matchpoint voor Marc Márquez: zo kan de Spanjaard zijn achtste wereldtitel behalen in Lusail• Sam Veenma (23) kampioen in 125cc schakelkart na sterk seizoen NXT: "Eerst maar genieten van deze mooie titel"• Karttalent Lieke van Boekel pakt twee titels in een weekend: kampioen van de UKS én Nederlands kampioen!• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Alex Albon: "Kimi heeft voor iemand van zijn leeftijd bijzonder indrukwekkend gereden"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• Matchpoint voor Marc Márquez: zo kan de Spanjaard zijn achtste wereldtitel behalen in Lusail• Sam Veenma (23) kampioen in 125cc schakelkart na sterk seizoen NXT: "Eerst maar genieten van deze mooie titel"• Karttalent Lieke van Boekel pakt twee titels in een weekend: kampioen van de UKS én Nederlands kampioen!• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Alex Albon: "Kimi heeft voor iemand van zijn leeftijd bijzonder indrukwekkend gereden"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"
VIDEO

Fernando Alonso ontvangt prijs voor beste inhaalactie van de maand + VIDEO

Door Frank Korsel4 april 2023 · 11:00 uur1 min lezen
Fernando Alonso ontvangt prijs voor beste inhaalactie van de maand + VIDEO
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Fernando Alonso scoorde in de eerste maand van het Formule 1-seizoen 2023 twee podia in Bahrein en Saoedi-Arabië. De Spaanse Aston Martin-coureur is op zijn oude dag niet te temmen en veegt de vloer aan met menig jongeling in de sport. Door de Formule 1-fans is hij ook de winnaar van de inhaalactie van de maand.

Tijdens de Grote Prijs van Bahrein was de tweevoudig wereldkampioen naar zijn eerste podium voor Aston Martin. Alonso moest daarvoor eerst voorbij aan voormalig teamgenoot Lewis Hamilton. In bocht tien wurmde de Spanjaard zijn AMR23 langs de W14 van de Brit. In Melbourne nam hij de trofee in ontvangst.

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×