Christian Horner niet zeker van GP-overwinning: "Zit dicht bij elkaar, dus een mooie race"
Uitgegeven door Frank Korsel • 1 maart 2024 19:02
SAKHIR � Max Verstappen veroverde een verbluffende pole position tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Bahrein. De Red Bull-coureur was Charles Leclerc en George Russell te snel af in de spannende sessie. Red Bull-teambaas Christian Horner verwacht dat de eerste race van het seizoen een kraker zal worden.

Verstappen kent tot nu toe een succesvol weekend op het Bahrain International Circuit. De Nederlander hield zich tijdens de vrije trainingen op donderdag aardig op de vlakte, maar begon tijdens de derde vrije training met het tentoonstellen van zijn tempo.
Tijdens de kwalificatie haalde de drievoudig wereldkampioen alles uit de gloednieuwe Red Bull RB20. Teambaas Horner is trots op zijn coureur: "Het was uiteindelijk een hele goede ronde van Max, het circuit werd wat kouder, dus het werd iets lastiger aan het einde", begint Horner voor de camera van Viaplay. "Hij had niet verwacht dat deze ronde goed genoeg zou zijn, maar gelukkig was dit wel het geval. Het zat heel dicht bij elkaar, dus het wordt een mooie race morgen."
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!




