Miguel Molina maakt overstap van Audi naar Ferrari, rijdt in FIA WEC zowel als Blancqpain GT Series

Miguel Molina maakt zijn debuut in het FIA World Endurance Championship. De voormalig Audi-coureur is bevestigd in de Spirit of Race Ferrari 488 GTE in de GTE-Am-divisie van het FIA World Endurance Championship. De voormalig DTM-coureur voegt zich bij Thomas Flohr en Francesco Castelacci in de door AF Corse ingezette auto. Waarmee de Spanjaard de overstap maakt naar het endurance racen.
De Spanjaard moest dit jaar bij Audi uit de DTM vertrekken, nadat de fabrikanten besloten om het aantal auto’s per merk van acht naar zes terug te brengen.
De 28-jarige coureur gaat zijn activiteiten in het FIA WEC combineren met een volledig seizoen in de Blancpain GT Series Endurance Cup voor SMP Racing. Recent reed de coureur nog in een shootout voor een fulltime stoeltje in de GTE-Pro voor AF Corse, waarvoor ook Nyck de Vries in de race was. De Nederlander maakte echter de stap naar de Formule 2. De eerste keer dat Molina in actie komt in de GTE-Am bolide is tijdens The Prologue in Monza.
De Spanjaard moest dit jaar bij Audi uit de DTM vertrekken, nadat de fabrikanten besloten om het aantal auto’s per merk van acht naar zes terug te brengen.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Annulering races in Qatar en Bahrein: FIA bevestigt Barcelona en Monza voor de laatste twee races!

Ford Racing's WEC Hypercar-motor komt tot leven, baandebuut volgende maand gepland

BMW M Team WRT wint in São Paulo met de #15 BMW M Hybrid V8 van Dries Vanthoor, Kevin Magnussen en Raffaele Marciello
Meer nieuws
14-07




