KCMG Porsche verliest P2 op de Nürburgring; Ferrari en Corvette profiteren + AANGEPASTE UITSLAG

De KCMG Porsche die de tweede postie behaalde in de 6 uur van de Nürburgring is uit de uitslag gehaald. Na de controle van de auto tijdens de vierde wedstrijd van het FIA World Endurance Championship bleek de rijhoogte van de auto onder het minimum aantal mm. te zitten.
Aangepaste uitslag van de 6 uur van de Nurbrugring:

De nieuwste deals met grote kortingen! Elke dag nieuwe aanbiedingen overzichtelijk weergegeven en altijd up-to-date. Profiteer hier van hoge kortingen op deze koopjes. Bekijk de dagaanbiedingen van vandaag!!
Door de uitsluiting van de GTE-Am bolide schuift de AF Corse Ferrari op naar de tweede positie en heeft Labre Competition met de Corvette C7.R de derde plaats in de schoot geworpen gekregen.
Aangepaste uitslag van de 6 uur van de Nurbrugring:

De nieuwste deals met grote kortingen! Elke dag nieuwe aanbiedingen overzichtelijk weergegeven en altijd up-to-date. Profiteer hier van hoge kortingen op deze koopjes. Bekijk de dagaanbiedingen van vandaag!!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

FOTO'S: Ford toont nieuwe LMDh! Eerste kilometers in camouflage op Paul Ricard

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Cancellation of races in Qatar and Bahrain: FIA confirms Barcelona and Monza for the last two races!

Ford Racing's WEC Hypercar engine comes to life, track debut planned next month
More news
15-07




