Formule 1

Toto Wolff verwacht geen drama en ruzie: "De balans tussen Hamilton en Bottas..."

Door Mitchell Koolen8 februari 2017 · 20:21 uur1 min lezen
Mercedes AMG Petronas Formula One teambaas Toto Wolff heeft er het volste vertrouwen in dat er geen problemen komen tussen de teamgenoten Lewis Hamilton en Valtteri Bottas in het aanstaande seizoen. Bottas, die Nico Rosberg vervangt bij het Duitse team, begint aan zijn eerste campagne naast Hamilton.


De relatie tussen Hamilton en Rosberg verslechterde dramatisch in de drie jaar dat ze samen vochten voor het kampioenschap in de Formule 1.
Bottas is de grootste bedreiging van de Brit in de race om de titel, maar Wolff verwacht niet dat die rivaliteit zal overkoken. "De balans tussen Hamilton en Bottas werkt. Het zijn twee verschillende persoonlijkheden en voor ons was het belangrijk om Rosbergs schoenen te vullen," zei Wolff. "Rosberg had een zekere rol in het team en Bottas past daar mooi in. We denken dat de interactie en dynamiek tussen de twee coureurs goed zal werken. Ze hebben respect voor elkaar, en van wat ik heb gezien is Bottas al redelijk gesetteld."

M
Mitchell Koolen
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×