Formule 1

SILLY SEASON: Alexander Albon toch naar Toro Rosso?

Uitgegeven door Stefan Kerk • 17 oktober 2018 10:58

Het is nog steeds onduidelijk wie er volgend seizoen bij Toro Rosso teamgenoot wordt van Daniil Kvyat. Brendon Hartley rijdt momenteel voor de Italiaanse renstal, maar zit nog steeds op de wip. Als het team niet door zou gaan met de Nieuw-Zeelander, dan zal Red Bull op zoek moeten gaan naar een coureur buiten zijn eigen talentenprogramma.

Volgens verschillende bronnen zou Alexander Albon nu in de belangstelling staan van Toro Rosso. De Thais-Britse coureur, die momenteel tweede staat in de Formule 2, zou een optie kunnen zijn om het gat te vullen. Albon heeft al eerder getekend bij Nissan in de Formule E, maar was niet aanwezig tijdens de eerste testdag voor het nieuwe seizoen. Teambaas Helmut Marko zou dan ook volgens deze bronnen nog proberen om Albons contract met Nissan uit te kopen.

Toch zijn er ook bronnen die beweren dat het team gewoon door zou willen gaan met Hartley. Dit hangt ook sterk af van de resterende vier races die de Nieuw-Zeelander gaat rijden. Het team eiste eerder dat Hartley toch een keer zijn teamgenoot Pierre Gasly moest gaan verslaan. Wanneer het team een definitief een besluit gaat nemen, is nog maar de vraag.

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS