Red Bull: "F1-rentree Kimi Raikkonen geen onmogelijk idee"
Kimi Raikkonen blijft een interessant gespreksonderwerp in de Formule 1-paddock. De Finse wereldkampioen van 2007 werd afgelopen seizoen aan de kant geschoven door zijn Ferrari F1 Team en vervangen door Fernando Alonso. Na een flirt met zijn oud-werkgever McLaren besloot hij zich een jaar op een andere hobby te richten; het rallyrijden. De Fin komt uit in het FIA wereldkampioenschap voor het Citroën Junior Team. Daarin wordt hij echter gesteund door Red Bull, wat regelmatig zorgt voor geruchten rondom een terugkeer in 2011 bij Red Bull Racing.
Na eerdere ontkenningen uit het kamp van de energiedrankengigant komen nu ook berichten dat een overeenkomst met Raikkonen tot de mogelijkheden behoort. "Hij heeft een contract bij Red Bull. Laten we afwachten hoe zich dat verder ontwikkelt", verklaarde Red Bull's adviseur Helmut Marko. "We zijn een grote Red Bull-familie. Daarin is heel veel mogelijk. We moeten kijken hoe hij slaagt in het WRC, en hoeveel plezier hij daarin beleeft. Maar het is geen onmogelijk idee (hem terug te laten keren in de Formule 1) lijkt mij zo."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.
Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"
Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"
George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"


