Laatste nieuws
• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Lando Norris wacht op duidelijkheid over Formule 2-plannen met eigen raceteam 'LN4 Fusion'• Formule E-baas hoopt Max Verstappen te overtuigen met nieuwe Gen4-auto: "Ik zou hem heel graag in de auto zien"• Toptalent Milan Marczak kroont zich met twee racewinsten overtuigend tot kampioen in Porsche Carrera Cup Benelux! "Dankbaar voor wat ik doe"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Lando Norris wacht op duidelijkheid over Formule 2-plannen met eigen raceteam 'LN4 Fusion'• Formule E-baas hoopt Max Verstappen te overtuigen met nieuwe Gen4-auto: "Ik zou hem heel graag in de auto zien"• Toptalent Milan Marczak kroont zich met twee racewinsten overtuigend tot kampioen in Porsche Carrera Cup Benelux! "Dankbaar voor wat ik doe"
Formule 1

Optimistische Lando Norris maakt gewaagde claim voor Red Bull na overwinning in Miami

Door Bas Kaligis11 mei 2024 · 06:01 uur1 min lezen
Optimistische Lando Norris maakt gewaagde claim voor Red Bull na overwinning in Miami
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises United States Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Lando Norris stelt dat zijn eerste Formule 1-zege in Miami niet eenmalig hoeft te zijn. Hij gelooft dat McLaren hen kan uitdagen voor meer overwinningen in F1 2024 voordat ze de 'volgende stap' zetten.

Terwijl Norris een enorme dosis geluk had met de timing van de safety car in Miami - Max Verstappen had blijkbaar ook schade aan de vloer - was er geen geluk bij de herstart van de race, toen Norris Verstappen aftroefde in snelheid en F1-winnaar werd met een marge van 7,6 seconden.

“We kunnen dit jaar meer races winnen, ik denk dat we het kunnen opnemen tegen Red Bull”, vertelde Norris aan Sky F1 vanuit het McLaren Technology Centre. “We kijken naar een spannend seizoen tussen ons, Red Bull en Ferrari. We hebben nog werk te doen, we zijn nog niet op hun niveau. Er zullen races zijn waarin we competitief genoeg zijn, maar gemiddeld genomen zijn we nog niet waar we willen zijn.”

“We staan nog steeds met beide benen op de grond, we weten dat we nog meer werk te doen hebben, maar zodra ze (het McLaren-personeel, red.) allemaal wat gedronken hebben, ga ik ze vertellen dat ze weer aan het werk moeten gaan, zodat we voor meer kunnen blijven vechten.”

Op de vraag of een titelstrijd in 2025 realistisch is voor hem en McLaren, antwoordde Norris: “Volgend jaar, 100 procent. Maar ik blijf met beide voeten op de grond. We hebben twee geweldige coureurs. En, zoals Zak (Brown, McLaren Racing CEO) normaal zegt, we hebben een geweldig team achter ons en we zijn dichterbij dan ooit.”

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×