Laatste nieuws
• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"• Sam Claes wint op overtuigende wijze seizoensfinale UKS in Genk! "Ik wil die jongens oprecht heel hard bedanken"• Max Verstappen onthult paniekmoment tijdens GP van Mexico: "Dan was mijn race voorbij geweest"• Malthe Jakobsen vertrekt na 6 uur van Monza bij Peugeot: 'Een onvergetelijk hoofdstuk'• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"• Sam Claes wint op overtuigende wijze seizoensfinale UKS in Genk! "Ik wil die jongens oprecht heel hard bedanken"• Max Verstappen onthult paniekmoment tijdens GP van Mexico: "Dan was mijn race voorbij geweest"• Malthe Jakobsen vertrekt na 6 uur van Monza bij Peugeot: 'Een onvergetelijk hoofdstuk'
Formule 1

Max Verstappen reageert voor de camera's van Viaplay over balans in de RB19: "Was gewoon niet goed"

Door Frank Korsel1 mei 2023 · 10:00 uur1 min lezen
Max Verstappen reageert voor de camera's van Viaplay over balans in de RB19: "Was gewoon niet goed"
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Max Verstappen eindigde de Grand Prix van Azerbeidzjan door de straten van Baku op de tweede plek. Hij eindigde achter zijn teamgenoot Sergio Perez. De tweevoudig wereldkampioen had een tijd lang de koppositie in handen, maar verloor deze door een slecht getimede pitstop. Verstappen gaf na de race aan dat het worstelde met de balans van de auto.

Bij de camera van Viaplay vertelde de Red Bull-coureur wat er mis was: "Ik ben niet helemaal tevreden met de tweede plek, maar ik heb wel veel geleerd. De Safety Car kwam natuurlijk niet goed uit en daarna probeerde aan te zetten om in de DRS te komen, maar dan gebruikt je net teveel van de banden. Daarna had ook niet echt de juiste balans bij het ingaan tot een het midden van de bocht, je moet daar veel vertrouwen hebben. Je moet daar remmen, de bocht in gaan en dat goed voor je banden zorgen zodat je niet te veel slipt."

"Het was qua balans gewoon niet goed. Je kan dan gewoon niet aanvallen. Uiteindelijk is de tweede plaats niet verkeerd, maar als je tweede wordt en je hebt eigenlijk geen idee waarom, dan maak je je wel wat meer zorgen."

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×