"Ik geloof oprecht dat in de komende weken de problemen voor Force India opgelost gaan worden"
In de aanloop naar de Grand Prix van Hongarije ging Force India in surseance van betaling en werd overgedragen aan een curator. Ross Brawn, sportief directeur van de Formule 1, zegt alles er aan te doen om het team te laten overleven.
“In de afgelopen paar jaren is het team uit Silverstone een ongelofelijk voorbeeld van wat er bereikt kan worden met beperkte middelen. Het tonen van wat je kunt en hoe je het doet, is veel belangrijker dan de grootte van je budget.”
“Dit is vooral van toepassing op degenen die werken bij Force India, die op dit moment door een bijzonder lastige periode gaan”, reageerde Brawn. “De Formule 1 zal alles doen wat binnen haar vermogen ligt, om te zorgen dat het team overleeft. Ik geloof oprecht dat in de komende dagen en weken de problemen voor Force India opgelost gaan worden.”
“In de afgelopen paar jaren is het team uit Silverstone een ongelofelijk voorbeeld van wat er bereikt kan worden met beperkte middelen. Het tonen van wat je kunt en hoe je het doet, is veel belangrijker dan de grootte van je budget.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Jos Verstappen: "Zijn openingszin was: 'Ik wil Max volgend jaar bij ons in de Formule 1"

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering
Meer nieuws
18-08
