Giedo van der Garde debuteert donderdag in de CT01 voor Caterham F1
Giedo van der Garde maakt aanstaande donderdag in Jerez de la Frontera tijdens de eerste Formule 1 wintertest zijn debuut voor het Caterham Racing F1 Team. De Nederlander werd afgelopen week aangekondigd als test- en reservecoureur van het team. Naast een aantal vrijdagtrainingen mag de coureur uit Rhenen ook tijdens de wintertests in actie komen. De eerste twee testdagen komt Heikki Kovalainen in actie waarna Jarno Trulli de eerste testweek gaat afsluiten.
De Formule 1 teams zijn deze week in Jerez de la Frontera in Spanje voor de eerste wintertest. Dinsdag is aftrap van de test en duurt vier dagen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Kimi Antonelli getroffen door virus vlak voor mogelijk wereldkampioenschap in Mexico

Regerend wereldkampioen Formule 1 Lando Norris presenteert zijn nieuwe kart: Four TS van LN Racing Kart voor 2027 + FOTO'S

Carlos Sainz verdedigt rijgedrag na klachten Kimi Antonelli: 'Zo eenvoudig is het niet'


