Laatste nieuws
• Kimi Antonelli schrijft geschiedenis: een seizoen vol records bekroond met de wereldtitel• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Kimi Antonelli schrijft geschiedenis: een seizoen vol records bekroond met de wereldtitel• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027
Formule 1

Foutloze Max Verstappen: "Je moet uitkijken dat je de achterbanden niet oververhit"

Door Bas Kaligis28 maart 2021 · 07:02 uur1 min lezen

Vol overtuiging versloeg de foutloze Max Verstappen de Mercedes van Lewis Hamilton in het gevecht om de pole position voor de Grand Prix van Bahrein. Verstappen was al het snelst in iedere vrije training en zette die ijzersterke lijn voort. Met een snelle ronde van 1:28.997 hield de Red Bull Racing-coureur zijn concurrent Hamilton weg van de pole. “De auto doet het de hele week al erg goed en het was erg fijn om er in te rijden. Vanwege de steeds veranderende wind (weerbericht F1 Bahrein) is het niet makkelijk om de auto af te stellen, maar tijdens de kwalificatie ging het perfect. Ik ben erg blij met de pole positie en mijn dank gaat uit naar het hele team, ook de mensen in de fabriek. Dit laat zien dat we hard gewerkt hebben tijdens de winter.”

“Mijn eerste ronde in Q3 was niet geweldig, dus ik wist dat er nog meer in zat. Je weet natuurlijk nooit precies hoeveel, maar de balans was er, waardoor ik meer kon pushen", liet Max Verstappen optekenen. "Het asfalt was vrij warm waardoor je moet uitkijken dat je de achterbanden niet oververhit, maar gelukkig konden we presteren op het moment dat het moest. Over het algemeen doet de auto het erg goed in zowel korte als lange runs, dus ik kijk uit naar de race. We hebben een goede auto, het is nu zaak om een goede start en eerste ronde te hebben. Er zijn geen garanties. We moeten hard blijven werken, maar dit is een geweldige start.”

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×