Fernando Alonso blij met verandering circuit van Barcelona: "Was niet leuk om daar te rijden"

De Spaanse Grand Prix wordt al sinds 1996 verreden op het circuit van Barcelona-Catalunya. Al geruime tijd gebeurde dat met een chicane in de laatste sector. De organisatie heeft in overleg met de FIA en de Formule 1 besloten om deze gehate chicane niet meer te gebruiken. Thuisheld Fernando Alonso is blij met de aanpassing.
Alonso is erg te spreken over de veranderingen aan het circuit. Door Motorsportweek werd hij geciteerd: "Ik denk dat het waarschijnlijk leuker wordt om daar te gaan rijden. Ik denk dat die bocht te langzaam was voor deze maat Formule 1-wagens. Het was niet leuk om daar te rijden, maar we moeten nog afwachten of deze nieuwe lay-out helpt bij het inhalen."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.
Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"
Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"
George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"


