F2 en F3-kampioenschappen gebruiken vanaf 2024 'genderneutrale'-termen voor coureurs

De Formule 2 en Formule 3-kampioenschappen veranderen de schrijfwijze van de reglementen vanaf 2024 en gaan vanaf dan gebruik maken van genderneutrale termen. Tot nu zijn de reglementen geschreven dat ze zich focussen op mannelijke coureurs, dit verandert dus vanaf volgend seizoen.
De FIA besluit om de persoonlijkvoornaam ‘he’ en ‘him’ niet meer te gebruiken. De Formule 2 en Formule 3 gaan vanaf volgend seizoen de term ‘the driver’ gebruiken om vrouwen en coureurs met een mogelijke ander ‘gender’ om hun gemak te stellen.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

TIJDSCHEMA GP van Mexico op het Autódromo Hermanos Rodríguez inclusief supportprogramma

Isack Hadjar riskeert reprimande na weigeren teamorder voor Max Verstappen

Laurent Mekies reageert op geruchten over motorendeal tussen Red Bull en Aston Martin

