Formule 1

"Wij hebben het meest getalenteerde technische team van de Formule 1"

Door Casper Bekking12 mei 2012 · 14:46 uur1 min lezen
Het Mercedes AMG F1 Team wil dit jaar nog meer zeges behalen. Het team scoorde in China de eerste zege in het nieuwe tijdperk van de Zilverpijlen, toen Nico Rosberg een overtuigend weekend neerzette. Door het extreem competitieve veld is het lastig te voorspellen welk team dit jaar de overhand gaat krijgen, maar CEO Pat Fry erkende zeer teleurgesteld te zijn als MGP de rest van het seizoen geen zeges meer behaalt.


“Ik ben vol vertrouwen dat we een snelle auto hebben en als je een snelle auto hebt dan maak je altijd goede kans op een overwinning”, aldus Fry tegenover het Britse Autosport. “Het is een zeer spannende strijd maar ik zou extreem teleurgesteld zijn als we voor het einde van het jaar niet nog een overwinning boeken.”

“De zege in China werkte zeer positief voor ons. Vanuit intern oogpunt presteerden we twee jaar ondermaats en een zege verhoogt de motivatie in de fabriek. Ik ben van mening dat wij het meest getalenteerde technische team van de Formule 1 hebben. We hebben onszelf in de positie gemanoeuvreerd waarin we naar mijn mening constant succesvol voorwaarts kunnen gaan.”
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×