Shell blikt terug: "We wensen Michael alle goeds"
Met de overstap van Michael Schumacher naar Mercedes Grand Prix komt er ook een einde aan zijn samenwerking met oliegigant Shell. Richard Bracewell, de verantwoordelijke voor het wereldwijde sponsorprogramma van Shell, blikt met een tevreden gevoel terug op de 14-jarige samenwerking.
“Michael is vaak het middelpunt van onze campagnes geweest, zoals de lancering van Shell V-Power. We willen hem bedanken voor de langdurige en succesvolle samenwerking en wensen hem alle goeds bij het volgende hoofdstuk van zijn leven.”
“Michael heeft met Shell samengewerkt als coureur en als ambassadeur sinds 1996. Hij hielp ons bij het onder de aandacht brengen van belangrijke ontwikkelingen in onze brandstrof en het promoten van veilig rijden.
“Michael is vaak het middelpunt van onze campagnes geweest, zoals de lancering van Shell V-Power. We willen hem bedanken voor de langdurige en succesvolle samenwerking en wensen hem alle goeds bij het volgende hoofdstuk van zijn leven.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Jordy Stuivenberg
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls
Meer nieuws
17-08
