Serieus testwerk Michael Schumacher voor Ferrari
Michael Schumacher gaat weer serieus aan de slag in de autosport. Tenminste, dat meldt de krant "Bild". De veelvoudig F1-wereldkampioen gaat volgende week tijdens de Formule 1-testdagen in Barcelona voor Ferrari de nodige testwerkzaamheden verrichten met het oog op het afschaffen van de tractie controle op de bolides.
De Duitser stamt nog uit het tijdperk dat Formule 1-bolides nog niet uitgerust waren met technische high-tech snufjes zoals traction control. Schumacher heeft in zijn loopbaan zowel met als zonder dit systeem gereden in tegenstelling tot Kimi Raikkonen en Felipe Massa. Schumi's ervaring zal het proces in de Ferrari enorm doen versnellen, aangezien de twee jonge wolven van Ferrari niet weten hoe een F1 zonder 'traction control' aanvoelt.
De internationale autosportbond (FIA) heeft met goedkeuring van alle F1-teams het gebruik van traction control vanaf komend seizoen verboden.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen treft in Portimão iconen als MotoGP-legende Valentino Rossi en GT-specialisten als Maro Engel, Christopher Haase en meer

Lando Norris openhartig over problemen met McLaren: "Het is mentaal heel uitputtend"

VIDEO: Rob Kamphues zet zich met Kleine Kabouter Kart Kup in voor Groot Hart


