Laatste nieuws
• Lewis Hamilton geeft toe moeite te hebben met 18-inch banden sinds 2022: "Ik heb er de afgelopen jaren echt mee geworsteld"• Formule 1-coureurs willen blijvende actie tegen online intimidatie: "We moeten blijven kijken hoe we dit kunnen verbeteren"• Nyck de Vries heeft wereldtitel niet meer in eigen hand: "Proberen de race te winnen"• Livestream: FIA Karting Wereldkampioenschap – OK - OK Junior op het World Circuit La Conca• Hannah Schmitz; Hoofd race-strategie van Max Verstappen over de problemen aan de RB22: "Behoorlijk wat wijzigingen"• Sky Sports F1 - Martin Brundle voorziet zwaar seizoen in de schaduw van Kimi Antonelli: "Niveau omhoog brengen of het is game over!"• Gefrustreerde Max Verstappen voortijdig gestopt: "Onacceptabel, man! Onacceptabel, dit terugschakelen! Wat de f***!"• Lewis Hamilton geeft toe moeite te hebben met 18-inch banden sinds 2022: "Ik heb er de afgelopen jaren echt mee geworsteld"• Formule 1-coureurs willen blijvende actie tegen online intimidatie: "We moeten blijven kijken hoe we dit kunnen verbeteren"• Nyck de Vries heeft wereldtitel niet meer in eigen hand: "Proberen de race te winnen"• Livestream: FIA Karting Wereldkampioenschap – OK - OK Junior op het World Circuit La Conca• Hannah Schmitz; Hoofd race-strategie van Max Verstappen over de problemen aan de RB22: "Behoorlijk wat wijzigingen"• Sky Sports F1 - Martin Brundle voorziet zwaar seizoen in de schaduw van Kimi Antonelli: "Niveau omhoog brengen of het is game over!"• Gefrustreerde Max Verstappen voortijdig gestopt: "Onacceptabel, man! Onacceptabel, dit terugschakelen! Wat de f***!"
Formule 1

Sebastian Vettel had een betere thuisrace in gedachte; P3: "We hadden niet echt de snelheid"

Door Bas Kaligis3 september 2017 · 16:04 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

MONZA – Hij had het ongetwijfeld graag anders gezien op het circuit van zijn werkgever. Ferrari-coureur Sebastian Vettel werd derde tijdens de Grand Prix van Italië en raakte zo de leiding in het kampioenschap kwijt aan zijn grote rivaal Lewis Hamilton. De Duitser sprak na afloop dan ook van een moeilijke race.

“Iedereen bedankt, tifosi”, richtte Vettel zich vanaf het podium in het Italiaans tot de Ferrari-fans. “Forza Ferrari! Het was leuk, de start was niet goed, ik had last van wat wheelspin. Het duurde wat lang voordat ik de auto vertrouwde en ik wat progressie kon boeken. Heb toen wat goede inhaalacties gedaan. Daarna reed ik een beetje in niemandsland. We hadden niet echt de snelheid van de twee rijders vooraan. Ook al was dit een moeilijke race, ik weet dat we een heel sterke auto hebben en ik weet zeker dat we een goed einde van het seizoen zullen hebben.”

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×