Sauber F1 over deal met McLaren: "Ik kan daar niets over zeggen, het is te vroeg..."
SOTSJI - Het Sauber F1 Team heeft niet alleen een contract met Honda afgesloten, maar ook met McLaren. Vanaf 2018 gaat het Zwitserse team de versnellingsbakken van het Engelse autobedrijf afnemen. De overeenkomst loopt parallel, maar is onafhankelijk van het contract dat met Honda is afgesloten. Toch kan Sauber de deal nog niet aankondigen.
“Ik kan daar nog niets over zeggen”, reageerde teambaas Monisha Kaltonborn tegenover het Engelse Autosport.com. “Details wat betreft de versnellingsbak kunnen nu nog niet bekendgemaakt worden. We gaan het zien. Geen verdere details op dit moment, het is te vroeg, echt.”
Sauber maakt al jaren zelf geen versnellingsbak. Toen het team onder BMW viel werden deze in Bayern gebouwd. De afgelopen jaren met de Ferrari-motor maken ze deel uit van de deal met de Italianen. McLaren daarentegen leverde de versnellingsbakken in het verleden aan Force India. Dit stopte toen het Indiase team overstapte naar Mercedes.
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Circuit of The Americas uitgelegd: de lastige mix van Turn 1, Esses en tractie

Het belang van strategie in de Formule 1: waarom races vaak al vóór de start worden beslist

F1 Austin 2026: dit zijn alle Nederlandse starttijden, let op de wintertijd


