Laatste nieuws
• Esteban Ocon onthult persoonlijk gesprek met Lewis Hamilton na gedwongen vertrek bij Haas• LIVE-TIMING: Hoe begint Max Verstappen aan de Grand Prix van Mexico? Volg Max Verstappen LIVE tijdens de eerste vrije training in Mexico-Stad• Let op tijdsverschil! Hoe laat komt Max Verstappen op de baan in Mexico: alle Nederlandse tijden + TIJDSCHEMA• Marc Márquez verovert ondanks crash de eerste plaats, geblesseerde Jorge Martin beëindigt de training voortijdig• Charles Leclerc spreekt Fernando Alonso tegen: "Het niveau op de grid is heel hoog"• Lando Norris blikt kritisch terug op titelverdediging en prijst Kimi Antonelli: "Ik draag het startnummer 1 met alle plezier aan hem over"• Weersverwachting Formule 1 GP Mexico 2026: Dit wordt het weer tijdens het raceweekend• Esteban Ocon onthult persoonlijk gesprek met Lewis Hamilton na gedwongen vertrek bij Haas• LIVE-TIMING: Hoe begint Max Verstappen aan de Grand Prix van Mexico? Volg Max Verstappen LIVE tijdens de eerste vrije training in Mexico-Stad• Let op tijdsverschil! Hoe laat komt Max Verstappen op de baan in Mexico: alle Nederlandse tijden + TIJDSCHEMA• Marc Márquez verovert ondanks crash de eerste plaats, geblesseerde Jorge Martin beëindigt de training voortijdig• Charles Leclerc spreekt Fernando Alonso tegen: "Het niveau op de grid is heel hoog"• Lando Norris blikt kritisch terug op titelverdediging en prijst Kimi Antonelli: "Ik draag het startnummer 1 met alle plezier aan hem over"• Weersverwachting Formule 1 GP Mexico 2026: Dit wordt het weer tijdens het raceweekend
Formule 1

McLaren-teambaas: "Fantastische reclame voor de sport"

Door Casper Bekking25 september 2009 · 06:39 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Grand Premio De La Cuidad de Mexico · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

SINGAPORE - Het McLaren F1 Team is bezig aan een sterke reeks. Het Britse team begon het seizoen uitermate slecht en de bolide was ver verwijderd van podiumplaatsen, laat staan overwinningen. Gedurende het jaar ontwikkelde de renstal de MP4-24 door tot een geduchte concurrent van de titelpretendenten, met de overwinning in Hongarije als hoogtepunt van het jaar. Met nog vier races te gaan, gaat McLaren voor enkele mooie resultaten, en teambaas Martin Whitmarsh kijkt dan ook uit naar de aanstaande race.

"Onze snelheid tijdens de afgelopen races heeft duidelijk laten zien dat we de MP4-24 hebben ontwikkeld naar een allround uitdager en we hebben dan ook vertrouwen in de aanstaande Grand Prix van Singapore", begon Martin Whitmarsh. "We introduceren dit weekend onze laatste grote update van het seizoen om vervolgens al onze aandacht te storten op de bolide voor 2010. Het evenement van vorig jaar was geweldig en een duidelijk voorbeeld van wat er in de Formule 1 kan worden bereikt met visie, toewijding en inzet. Iedereen bij McLaren kijkt uit naar de laatste vier verre races, de climax van een spannende, interessante en onverwachte titelstrijd. Singapore is een fantastische reclame voor de Formule 1 en die eens te meer bewijst in wat voor fantastische sport we werkzaam zijn. Laten we hopen op een mooie, spannende race."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×