Formule 1

Max Verstappen is nieuwsgierig naar wat de nieuwe updates betekenen: "Terug naar de fabriek om te..."

Uitgegeven door Peter Vader • 17 juli 2024 10:58

Max Verstappen is helemaal klaar voor de GP van Hongarije en is nieuwsgierig naar wat de nieuwe updates voor hem kunnen betekenen, die voor Boedapest op de RB20 zijn gezet. Belangrijk om concurrent McLaren komend weekend op afstand te houden. Er speel iets bij McLaren waarover Red Bull om opheldering heeft gevraagd bij de FIA vanwege een ‘verdachte’ oplossing. Max Verstappen: “Hongarije is een interessant circuit en we kijken ernaar uit om komend weekend daar te racen. Het circuit is erg smal en bochtig en heeft een zeer technische tweede sector. Deze week wordt het er ook veel warmer."

Max Verstappen F1 Red Bull oranje petMax Verstappen: Hongarije is erg smal en bochtig en heeft een zeer technische tweede sector, bovendien wordt het deze week veel warmer."

"Veel om aan te werken"
Nog even blikt hij terug op de race in Silverstone, die voor de drievoudig F1-wereldkampioen met een tweede plaats uiteindelijk niet onverdienstelijk verliep. “Silverstone was een moeilijke race voor ons. Ook al hebben we de juiste keuzes gemaakt, we hebben nog veel om aan te werken en te verbeteren in het tweede deel van het seizoen. Ik ging met het team terug naar de fabriek om me voor te bereiden op de volgende race, wat goed was. Afgelopen weekend waren we ook op Goodwood, om er 20 jaar Red Bull te vieren (filmpje) en al diegenen te bedenken die deel hebben uitgemaakt van de geschiedenis van het team."



Hongarije goede herinneringen
En nog even over Hongarije: “Tot slot hebben we vorig jaar een schitterende race gehad in Hongarije en hebben we goede herinneringen aan deze plek. Hier hebben we twaalf overwinningen op rij behaald. We hopen dit jaar er weer een mooie race te kunnen rijden en wederom een goed teamresultaat te behalen."

Perez wil vertrouwen herwinnen
Ook teamgenoot Sergio Perez heeft er zin in, ondanks alle tumult rondom de Mexicaanse coureur. “Het was goed om wat vrije tijd te hebben na de Britse GP. Het is soms bijzonder belangrijk om even weg te zijn van het lawaai van de baan. Als ik aan de ene kant tijd met mijn gezin doorbracht en hard trainde, was ik aan de andere kant met mijn team in de fabriek, in de simulator en aan het analyseren hoe ik deze huidige vormperiode kan verbeteren”. Broodnodig, gezien de wankele positie van Perez, die vecht om zijn Red Bull-stoeltje te behouden.

Max Verstappen F1 Red Bull actie front



Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS