Formule 1

Max Verstappen gooit handdoek in de ring: "Gat naar McLaren is eigenlijk groter"

Uitgegeven door Frank Korsel • 21 juli 2024 10:58

Max Verstappen verwacht niet dat hij een kans maakt om te kunnen vechten voor de Grand Prix-overwinning in Hongarije. De Nederlander kwam in de kwalificatie niet verder dan de derde positie. McLaren was sneller in de kwalificatie. Verstappen verwacht dat dit in de race niet anders zal zijn.

Max Verstappen McLaren

Verstappen was uitermate ontzet toen hij in de kwalificatie niet verder kwam dan de derde positie. De frustratie droop van zijn gezicht af. In de persconferentie na de kwalificatie zet Verstappen zijn frustratie om in woorden: “Voor mijn gevoel moet ik dit jaar veel meer op de limiet rijden dan dat vorig jaar het geval was”, begint de drievoudig wereldkampioen.

“Mijn ronde in de kwalificatie was ook gewoon goed. Het gaat om vijf honderdsten. Reëel gezien denk ik dat het gat groter is dan dit. Ik heb het gevoel dat dit tijdens de race ook een probleem zal zijn.”

 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS