Laatste nieuws
• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Canal+: Haas F1-teambaas neemt verantwoordelijkheid voor opmerkelijk besluit rond Esteban Ocon: "Gene liet de beslissing aan mij"• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Canal+: Haas F1-teambaas neemt verantwoordelijkheid voor opmerkelijk besluit rond Esteban Ocon: "Gene liet de beslissing aan mij"
Formule 1

In de voetsporen van haar man! Susie Wolff wordt teambaas

Door Bart26 juni 2018 · 16:02 uur1 min lezen

Voormalig DTM-coureur en Williams-testcoureur Susie Wolff wordt teambaas bij het Formule E-team Venturi. De 35-jarige Wollf is de vrouw van Mercedes-teambaas Toto Wolff heeft ook aandelen in het team uit Monaco gekocht. Wolff stopt in 2015 met racen en wist dat ze in de racesport actief wilde blijven. “Dat competitieve wedstrijdelement kun je niet uitzetten als je stopt met racen”, zegt ze op F1i.com. “Ik heb nog steeds de drive om te presteren.”

Wolff heeft de tijd genomen om de nieuwe stap in haar carrière te bepalen. “Ik kijk er naar uit om met Venturi-directeur en oprichter Gildo Pastor te werken. Hij is een pionier op het gebied van elektrische auto’s en zag het potentieel van de Formule E vanaf de beginfase.”

Onder meer Felipe Massa rijdt in het seizoen 2018-2019 voor het team van Venturi. “Gildo heeft een sterk team gebouwd en heeft zijn plaats op de Formule E-grid verdiend. De Formule E is een perfecte omgeving om de eerste stappen in teammanagement te maken. Het heeft veel potentie, breekt met de traditionele raceklassen en de serie is leuk om naar te kijken.”

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×