Doornbos in de toerenbegrenzer; eerste dag RaceSalon + FOTO's
De eerste dag op de RaceSalon betekende een lekkere warm-up voor een gaaf weekend. Als dit de voorbode was, dan staat er nog een heet vervolg te wachten. Robert Doornbos had er zin en liet de Renault F1 in zijn toerenbegrenzer brullen. Daarnaast was er zeer veel te zien gebied van Formule1, autosport, karting, Dakar en diverse disciplines van racerij. Hier enkele sfeerbeelden.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit deze serie: Formule 1

Cadillac F1 lonkt naar Esteban Ocon; Valtteri.Bottas vreest voor Formule 1-zitje ondanks doorlopend contract

Max Verstappen neemt het op voor teamgenoot Chris Lulham na online haat: "Geen plek voor dit soort misbruik in onze sport"

Formule 1: nieuwe Mercedes W17 heeft meer downforce, maar de balans vraagt werk

Max Verstappen vindt drive-through penalty in Portimao terecht: "Fout met set-up, waardoor auto iets te veel vonken gaf"
Meer nieuws
19-10


