Formule 1

De kleinste details in Abu Dhabi cruciaal voor Ferrari: "Ieder punt kan het verschil maken"

Door Frank Korsel24 november 2023 · 07:02 uur1 min lezen
De kleinste details in Abu Dhabi cruciaal voor Ferrari: "Ieder punt kan het verschil maken"
ABU DHABI - De Grand Prix van Abu Dhabi wordt komend weekend verreden op het Yas Marina Circuit. Ferrari staat met nog één race te gaan op de derde positie in het constructeurskampioenschap vlak achter Mercedes. Het gat met de Duitse fabrikant is nog maar vier punten en het momentum is aan Ferrari’s zijde. Teambaas Frederic Vasseur verwacht dat Ferrari in Abu Dhabi niet zo snel zal zijn als in Las Vegas, toch heeft hij vertrouwen in zijn team.



“Het einde van het seizoen is aangebroken en het is tijd voor iedereen om nog een laatste inspanning te leveren voordat een welverdiende pauze begint”, begint de Fransman van Scuderia Ferrari. “We hebben heel goed gewerkt in Las Vegas en bleven gefocust, zelfs als we met nogal ongebruikelijke situaties te maken kregen. Hetzelfde moeten we doen in Abu Dhabi, nadat we in de strijd om de tweede plaats in het constructeurskampioenschap dicht bij Mercedes waren gekomen.”

Vasseur verwacht niet dat Ferrari net zo sterk zal zijn als in Las Vegas: “We zijn ons ervan bewust dat het verschil tussen Mercedes, Ferrari en McLaren dicht op elkaar zit. Het verschil zit dit weekend in het kleinste detail en ieder punt kan het verschil maken. We zullen proberen om de overhand te hebben en doen ons uiterste best om dit te bereiken.”

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×