Formule 1

Christian Horner was tegen de komst Nyck de Vries: "Op het moment lijkt hij gelijk te hebben"

Uitgegeven door Wim Boekel • 28 juni 2023 04:08

Nyck de Vries rijdt dit jaar voor AlphaTauri en gemakkelijk heeft hij het op dit moment nog niet. Yuki Tsunoda rijdt ijzersterk en de Fries maakte dit jaar al de nodige fouten. Eerder zei teambaas Franz Tost al dat hij liever Mick Schumacher had gehad en nu blijkt dat Red Bull-teambaas Christian Horner ook geen voorstander was van de komst van de voormalig wereldkampioen Formule E. In de Inside Line F1 Podcast vertelt Dr. Helmut Marko dat de Brit tegen de komst van De Vries was.

null

“Het is AlphaTauri, niet Red Bull”, zegt de Oostenrijker. “Maar, aangezien wij één grote familie zijn, zou ik zeggen dat we op zijn minst een paar uiteenlopende meningen krijgen.” En op dit moment lijkt Horner het gelijk aan zijn zijde te hebben: “De laatste waarvan ik zou zeggen, laat Nyck de Vries maar koen. En op het moment lijkt hij gelijk te hebben.” Marko laat ook weten waarom de keuze voor De Vries viel en niet voor Schumacher. Volgens de Red Bull-consultant zou de Nederlander meer profiteren van een stoeltje bij een junior team.



Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS