Laatste nieuws
• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"• Sam Claes wint op overtuigende wijze seizoensfinale UKS in Genk! "Ik wil die jongens oprecht heel hard bedanken"• Max Verstappen onthult paniekmoment tijdens GP van Mexico: "Dan was mijn race voorbij geweest"• Malthe Jakobsen vertrekt na 6 uur van Monza bij Peugeot: 'Een onvergetelijk hoofdstuk'• Na misrekening in Mexico geeft Cadillac Colton Herta nieuwe kans op FIA Super Licence in Brazilië• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"• Sam Claes wint op overtuigende wijze seizoensfinale UKS in Genk! "Ik wil die jongens oprecht heel hard bedanken"• Max Verstappen onthult paniekmoment tijdens GP van Mexico: "Dan was mijn race voorbij geweest"• Malthe Jakobsen vertrekt na 6 uur van Monza bij Peugeot: 'Een onvergetelijk hoofdstuk'• Na misrekening in Mexico geeft Cadillac Colton Herta nieuwe kans op FIA Super Licence in Brazilië
Formule 1

Carlos Sainz verbaasd over snelheid van zijn oude team: "Ze waren langzamer dan verwacht"

Door Bas Kaligis7 april 2018 · 12:09 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

MANAMA - Carlos Sainz zegt dat hij zeer verbaasd was over het gebrek aan tempo van zijn voormalige team Toro Rosso in Melbourne, twee weken geleden. De juniorploeg van Red Bull was ervan uitgegaan een goed tempo te hebben na twee succesvolle preseason-tests. Het team oogde zelfs indrukwekkend tijdens de vrije trainingen bij de Grand Prix van Australië.

Tijdens de race kwam de equipe echter niet in de buurt van de punten. Pierre Gasly trok zich terug met een motorprobleem en Brendon Hartley finishte als enige coureur op een ronde achterstand. "Ze (Toro Rosso) waren erg goed in Barcelona, dus voor mij was het vreemd om te zien hoe het in Australië ging. Ze waren langzamer dan verwacht. In Barcelona waren ze gelijkwaardig aan McLaren en mijn team Renault. Ze hadden er veel topsnelheid. Dat ze dat in Melbourne hadden, verbaast me."

Sainz is momenteel in bruikleen bij het Renault-team. Met de Spanjaard gekoppeld aan de Red Bull-stoel voor 2019, heeft hij die auto geprezen. Hij redeneert dat gelijke motoren in de Formule 1 zou laten zien hoe indrukwekkend het chassis van de RB14 is. "Het is eigenlijk nog steeds hetzelfde team als toen het vier wereldkampioenschappen op rij won", zei Sainz. "De andere Renault-teams proberen dichter bij hen te komen, maar we weten dat als je een Renault-motor in elke auto op de grid zet, Red Bull het beste zou zijn."

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×