Nieuwe livery Dakar-Buggy van Tim Coronel
Uitgegeven door Bas Kaligis • 28 november 2009 12:32
Een reis van vier weken hebben de Dakar bolides voor de boeg. Het materieel werd afgelopen donderdag ingescheept in het Franse Le Havre. De vaart gaat naar Argentinië. De spectaculaire Buggy van Tim Coronel heeft inmiddels de definitieve livery waaronder meer zijn trouwe sponsoren als McGregor en de sponsor van het Renault F1 team: TW Steel, prijken.

“De afgelopen dagen is er met man en macht gewerkt om de buggy klaar te krijgen voor verscheping", verklaarde Tim Coronel, die het de komende Dakar in zijn eentje doet. Geen broer Tom en geen Gaby Uljee. In de compacte buggy is er slechts plaats voor de bestuurder. “Het team is erg druk geweest met het Dakarproof krijgen van de buggy’s en de reserve onderdelen, gereedschap en andere belangrijke spullen in te laden. We zijn woensdag tot midden in de nacht bezig geweest om de laatste puntjes op de i te zetten en daarna zijn de buggy’s op transport gegaan naar Le Havre”, vertelde Tim Coronel.
“Op donderdag 26 november werden de buggy’s ingescheept en zijn op weg naar Buenos Aires waar ze ruim vier weken later weer uitgeladen zullen worden. De technische keuring zal in Buenos Aires plaats vinden en daarna is het ‘Dakartime'! We hebben de buggy helemaal blauw gemaakt en ik moet zeggen hij ziet er spectaculair uit. Met de verscheping van de Buggy zijn we weer een stapje dichterbij de start op 1 januari. Ik heb er ontzettend veel zin in laat dat zand maar komen!”, volgens de enthousiaste Coronel.
Tevens is de Dinerjaarkaart als sponsor op de auto te zien, maar voor Coronel staat er in Dakar slechts zandhappen op het menu.




