WTCC-coureur Yvan Muller in WRC-rally Frankrijk
Voormalig toerwagenkampioen Yvan Muller zal deelnemen in de Rally van Frankrijk in een Citroen Xsara. De Fransman van zijn werkgever Chevrolet heeft toestemming gekregen om de auto van Petter Solberg te besturen. Muller staat bekend als een sterke en snelle toerwagencoureur, en heeft vele jaren ervaring in diverse bolides en klassen. In het verleden won hij tienmaal de Andros Trophy Ice Rally Championship, en nam ook al eens deel aan de Dakar Rally.
“Racen op het circuit is mijn specialisme geworden, maar ik denk dat het belangrijk is om nieuwe ervaringen op te doen. Dat is absoluut een plus”, gaf Muller aan. “De rallysport iets is wat ik altijd al wilde doen en ik ben blij dat ik deel mag uitmaken van dit project voor de Rally van Frankrijk. Dit is ook een geweldige mogelijkheid om de wegen in mijn thuisgebied eens goed te ontdekken.”
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Sami Pajari bekroont droomweek met historische thuiszege en schrijft Finse rallygeschiedenis + UITSLAG

Sami Pajari ruikt thuiszege na zware crash Ogier, terwijl Finland Rally volledig op zijn kop wordt gezet + UITSLAG

Regen, glijpartijen en drama: Ogier komt tevoorschijn als grote dagwinnaar in Rally Finland, vóór Evans en Pajari + UITSLAG

Adrien Fourmaux grijpt direct de macht in Finland en bezorgt Hyundai droomstart met razendsnelle openingsproef + UITSLAG
Meer nieuws
30-07




