Tweede viool Felipe Massa: "Zeker, Fernando heeft me nodig"
Felipe Massa ziet een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd in de strijd om de wereldtitel. De Ferrari F1-coureur is zelf al nagenoeg uitgeschakeld voor het kampioenschap maar zal er alles aan doen om belangrijke punten weg te kapen bij de concurrentie. Daarvoor zijn betere prestaties nodig dan op Hockenheim het geval was, waar de Braziliaan als twaalfde over de streep kwam.
“Zeker, Fernando heeft me nodig”, erkende Massa. “In een kampioenschap als dit is het erg belangrijk dat beide auto’s punten scoren. Dit jaar is zo competitief tussen veel rijders en veel teams dus je weet hoe belangrijk elk resultaat is. In dit kampioenschap kan een punt het verschil maken tussen winnen of verliezen. Elke race wordt belangrijk, vanaf nu tot aan de laatste. We moeten blijven werken zoals we in de afgelopen races gedaan hebben. De auto moet verder verbeterd worden en dan heeft Fernando een nog grotere kans om tot de laatste race mee te doen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Had Verstappen kunnen winnen zonder incident met Hamilton? “Dan was mijn race voorbij geweest”

Goeduitgevoerde pitstop en strategie van het Audi Revolut F1 Team maakte het verschil: "Vanuit strategisch oogpunt zou..."

Opmerkelijke uitspraak van F1-insider: "Ik kijk graag data! Lance Stroll net zo snel als Fernando Alonso"



