Red Bull heeft opvolger Mark Webber al in huis: Australiër test bij Toro Rosso
Daniel Ricciardo is benoemd tot testrijder van Toro Rosso. De Australiër zal in 2011 tijdens ieder Grand Prix-weekend in actie komen. Op de vrijdag neemt hij afwisselend het stuur over van Sebastian Buemi en Jaime Alguersuari. Ricciardo maakt al enige tijd deel uit van het F1-programma van Red Bull.
“Ons team is opgezet om jonge rijders uit het opleidingsprogramma van Red Bull onderdak te bieden. De keuze voor Daniel lijkt me dan ook duidelijk”, vertelde teambaas Franz Tost. “Ook al heeft Daniel al wat F1-ervaring op zak, het rijden tijdens de vrije trainingen zal hem meer inzicht geven in de druk die om de hoek komt kijken als het echt ergens om gaat. Daarnaast moet hij onze vaste rijders scherp houden.”
“Ik ben erg blij met het vooruitzicht dat ik de vrije training mag rijden voor Toro Rosso”, voegde Ricciardo toe. “Ik wil Red Bull bedanken voor deze geweldige kans. Ik wil volgend jaar allereerst de World Series by Renault winnen. Deze nieuwe rol zal me alleen maar helpen bij het waarmaken van deze ambitie.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen neemt Franco Colapinto in bescherming na oproep Lando Norris tot raceban

De Grand Prix van Bahrein wordt dit weekend verreden in Maleisië, dit is waarom

Is Max Verstappen GP-winst in Bakoe misgelopen? "Zelfs vanaf P2 was het lastig geweest"

