Laatste nieuws
• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Canal+: Haas F1-teambaas neemt verantwoordelijkheid voor opmerkelijk besluit rond Esteban Ocon: "Gene liet de beslissing aan mij"• Liam Lawson knokt zich vanaf pitstraat naar P7 na kostbare fout in Mexico: "Er ging veel door mijn hoofd"• Masterclass: Marc Márquez rijdt naar de overwinning in Maleisië en krijgt matchpoint voor de wereldtitel van 2026• Straf Oscar Piastri na crash met Arvid Lindblad: "Als je de beelden opnieuw bekijkt..."• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Canal+: Haas F1-teambaas neemt verantwoordelijkheid voor opmerkelijk besluit rond Esteban Ocon: "Gene liet de beslissing aan mij"• Liam Lawson knokt zich vanaf pitstraat naar P7 na kostbare fout in Mexico: "Er ging veel door mijn hoofd"• Masterclass: Marc Márquez rijdt naar de overwinning in Maleisië en krijgt matchpoint voor de wereldtitel van 2026• Straf Oscar Piastri na crash met Arvid Lindblad: "Als je de beelden opnieuw bekijkt..."
Formule 1

OPMERKELIJK: Sebastian Vettel dubieuze Driver of the Day, net voor Max Verstappen

Door Bart24 juni 2018 · 19:44 uur1 min lezen

Sebastian Vettel toucheerde in de eerste bocht van de Grand Prix van Frankrijk de achterkant van de Mercedes van Valtteri Bottas. Vervolgens begonnen beide coureurs aan een inhaalrace die voor de Duitse Ferrari-rijder eindigde op de vijfde plaats. Die prestatie leverde hem de titel Driver of the Day op, gekozen door fans op de officiële website van de Formule 1. Een dubieuze uitslag gezien zijn fout in de eerste bocht.

Vettel kreeg 18% van de stemmen en verwees daarmee Max Verstappen naar de tweede plaats. De Red Bull-coureur kreeg met zijn tweede plaats in de uitslag 17% van de kiezers achter zijn hand. Vettel's teamgenoot Kimi Raikkonen volgde op 15%.

Bij de vorige race in Canada werd Vettel ook gekozen tot Driver of the Day. Die race won de Duitser vanaf pole.

Tickets voor de Formule 1: actie wegens succes verlengd!
F1-tickets voor de Grand Prix van Duitsland. Nu 20 Euro korting met deze kortingscode: racexpress-20duitslandkaart

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×