Nazaat van Ferrari, Piero Ferrari, laat hint vallen over vertrek van Arrivabene: "Het belangrijkste is dat we..."
De kop van Maurizio Arrivabene is met name gerold om technisch directeur Mattia Binotto bij het Formule 1-team van Ferrari te houden. Die hint heeft de enige zoon van oprichter Enzo Ferrari, Piero Ferrari, in La Gazzetta dello Sport laten vallen. Binotto heeft de rol als teambaas van Arrivabene overgenomen bij de Scuderia.
“Alles gebeurde voor de kerst, maar om verschillende redenen besloten we de beslissing niet bekend te maken”, zegt Piero Ferrari in de Italiaanse krant. “Ik ga niet op de details in, omdat ik slechts alleen als aandeelhouder kan spreken, maar ik kan allen zeggen dat er tussen ons leden een confrontatie was en we besloten te handelen in het enige belang van Ferrari.” Waarschijnlijk verwijst Ferrari daarmee naar de geruchten dat er tussen Arrivabene en Binnoto een machtstrijd woedde, waardoor de eerste uiteindelijk moest vertrekken.
“Het belangrijkste is dat we het garanderen van de technische continuïteit in die afweging meenamen en in staat waren te rekenen op de enorme vakbekwaamheid van Mattia Binotto, een fundamenteel onderdeel om een sterk team te bouwen."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull

Christian Horner voelde zich beroofd bij eerste zege van Red Bull Powertrains

Max Verstappen openhartig over moeilijke periode bij Red Bull: "Ik heb al behoorlijk wat races van mijn harde schijf gewist"

