McLaren en Hamilton stap dichter bij contractverlenging: "Kan niet meer speculeren"
De onderhandelingen tussen het McLaren F1 Team en Lewis Hamilton zijn geopend. Managing Director Jonathan Neale liet weten dat beide partijen een stap dichter bij een verlenging van het contract zijn. De huidige overeenkomst loopt aan het einde van dit seizoen af en hoewel er bij diverse topteams een plekje vrij lijkt te komen is de algemene verwachting dat Hamilton zijn huidige werkgever trouw blijft.
“We zijn er dichter bij”, aldus Neale tegenover Sky Sports. “En uiteraard zijn we op dit moment in gesprek met elkaar maar om duidelijke redenen kan ik niet meer speculeren dan dat ik nu doe. We werken hard om een gezamenlijke oplossing te vinden.” Neale ziet zijn landgenoot graag blijven: “Zeer graag. Zeer graag.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Madrid. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton wil duidelijke afspraken bij Ferrari na aanvaring met Charles Leclerc

TIJDSCHEMA Formule 1 Grand Prix van Spanje inclusief supportprogramma

Sebastian Vettel kan record van jongste wereldkampioen verliezen aan Kimi Antonelli: “Records zijn er om gebroken te worden”



