Max Verstappen slaat terug na domme opmerking Lewis Hamilton: "Respectloos! Het toont alleen maar aan dat je in hun hoofd zit"
Uitgegeven door Wim Boekel • 1 november 2019 11:27
Na afloop van de Grand Prix van Mexico beweerde Lewis Hamilton dat hij getorpedeerd was door Max Verstappen, nadat de twee kemphanen een aanvaring hadden bij de eerste bocht. Tijdens de persconferentie in de Verenigde Staten werd de Red Bull-coureur gevraagd naar de opmerkingen van zijn concurrent en het antwoord was duidelijk.
“Het was een domme opmerking”, reageert Verstappen. “Ik hoef me niet te verdiepen in andermans persconferenties, omdat het respectloos is en ik geef er voorkeur aan om het op de baan uit te vechten. Het toont alleen maar aan dat je in hun hoofd zit en ik neem aan dat dit iets goeds is. Ik ben een harde racer, maar eerlijk en het is niet correct wat hij zei.”
“Ik hou er van om op het randje hard te vechten. Als ze willen dat ik er achter blijf, dan blijf ik thuis. Ik wil het gevecht op me nemen, omdat dat is waarvoor we hier zijn. We zitten in de Formule 1, we zijn de beste die er te vinden zijn en we vechten voor overwinningen. Dat is waarvoor we leven.”




