Formule 1

Lewis Hamilton eigenwijs? "Ik verander mijn rijstijl niet"

Door Casper Bekking29 juni 2012 · 13:35 uur1 min lezen
Noem het eigenwijs of eigen stijl: Lewis Hamilton zal ook na het incident tijdens de Grand Prix van Europa zijn agressieve rijstijl behouden. De McLaren F1-coureur kwam in de slotronden van de race in Valencia in aanraking met Pastor Maldonado waardoor de Brit in de muur eindigde en waardevolle punten zag verdampen. Teambaas Martin Whitmarsh verklaarde na afloop dat zijn pupil het duel niet zo agressief in had moeten gaan maar Hamilton deelt die mening niet.


“Soms moet je het accepteren als er dingen fout gaan”, aldus Hamilton. “Het was natuurlijk erg frustrerend om zo kort voor de finish uit te vallen maar dat is autosport: je laat het achter je en gaat verder naar de volgende race. Gelukkig voor mij is dat mijn thuisbaan in Silverstone. Dit verandert mijn rijstijl niet want ik race om te winnen en dat zal ik altijd blijven doen, met name in mijn thuisrace.”

“Ik weet dat we op de fans kunnen rekenen: zij zullen een unieke sfeer creëren. We gaan alles geven dat we hebben, we gaan er een mooie show van maken. Dit is een geweldige sportzomer voor Engeland en ik wil daar mijn kleine bijdrage aan leveren. Ik ga er alles aan doen om op mijn thuisgrond te winnen.”
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×