Kimi Raikkonen verkoopt aandelen
Raikkonen Robertson Racing gaat voortaan door het leven als Double R Racing. Teambaas Anthony Hieatt heeft alle aandelen in het team overgenomen van Steve en David Robertson en voormalig wereldkampioen F1 Kimi Raikkonen.
“Sinds het begin van het team in 2005 hebben we veel mooie dingen meegemaakt, zoals het winnen van het Brits F3 kampioenschap in 2006 en de Grand Prix van Monaco”, vertelde Hieatt. “De familie Robertson en Kimi hebben ons altijd gesteund, maar het is nu tijd om een andere weg te kiezen. Het is altijd de bedoeling geweest om volledig eigenaar te worden van het team. Het moment was daar om de knoop door te hakken.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Is Max Verstappen GP-winst in Bakoe misgelopen? "Zelfs vanaf P2 was het lastig geweest"

Red Bull houdt slag om de arm over mogelijke gridstraf voor Max Verstappen

Voormalig F1-wereldkampioen verdedigt Red Bull na opvallende rolverdeling Verstappen - Hadjar

