Jenson Button: "Interessante dingen.. bekijken of ze zich uitbetaalden of niet"
SOCHI - McLaren-Honda F1-coureur Jenson Button heeft tijdens de Grand Prix van Rusland twee zeer welkome WK-punten verdiend. De Brit startte de 53 ronden tellende race vanaf P13, bleef uit de problemen en profiteerde van enkele uitvallers voor hem om op het Sochi Autodrom als negende te finishen.
"Vandaag hebben we alles goed gedaan", aldus een opgeluchte Button na afloop van de race vanuit Rusland. "We hebben het zo goed als mogelijk gedaan en nemen punten mee naar huis. Ik was machteloos tijdens de eerste paar ronden. Ik kon de mensen achter me niet bevechten. Ik kwam vermogen tekort aan het einde van de rechte stukken, dus het was erg gemakkelijk voor de coureurs me in te halen. Dat was lastig, ze probeerden me in te halen bij het ingaan van bocht dertien, wat een behoorlijk lastig punt is, vooral als je geen DRS hebt en de snelheid van de wagens achter je maar moeilijk kunt inschatten. Toch was het niet slecht. Ik racete vrijwel de gehele race tegen Fernando en dat was eigenlijk het enige wat ik kon doen, omdat alle andere bolides te snel waren. We hebben geen enorme vooruitgang geboekt met de snelheid van de bolide, maar we deden een hoop interessante dingen met de afstelling dit weekend. We zullen deze analyseren en bekijken of ze zich uitbetaalden of niet."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Laurent Mekies ziet Red Bull grote stappen zetten: "Het voelt heel anders dan aan het begin van het seizoen"

Max Verstappen defiende a Franco Colapinto después del llamado de Lando Norris a una prohibición de carrera

El Gran Premio de Baréin se correrá este fin de semana en Malasia, esta es la razón

